ESL Vision ESL-WP-30100W-53050 LED Wall Pack Series, Selectable Wattage (30W, 60W, 90W, 100W), Selectable Kelvin (3000K, 4000K, 5000K), Up to 13,422 Lumens, 1-10V Dimmable, Bronze